Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $13.99, formerly: $17.49
SAVE $3.50
Plus tax
Maybelline
Lifterstix Multi-Use Face Stick 05 Warm
1 ea, $13.99/1ea
Low Stock
$18.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Unbelievabrow Longwear Waterproof Brow Gel, Dark Brunette
3.2 ml, $593.44/100ml
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Luminous Matte Foundation 355
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Intense Volume Matte Lipstick
1.8 g, $621.67/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)




























































