Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Plump Ambition pH Plumping Gloss
5 ml, $255.80/100ml
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
Plus tax
Cover Girl
CG Smoothers Concealer 725 Illuminator
4 g, $2.00/1ea
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Lipstick Colour Riche Intense Volume Matte Worth It
1.8 g, $621.67/100g
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Anti-Feathering Lip Liner 780 Au Naturale
1 ea, $11.19/1ea
Low Stock

$22.99
Plus tax
Marcelle
Skincaring 3-In-1 Compact Foundation Nude Beige
8.5 g, $270.47/100g
Low Stock
Low Stock
$23.99
Plus tax
Cover Girl
Simply Ageless Skin Perfector Essence Foundation Light - 20
30 ml, $79.97/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































