Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Out of Stock
sale: $17.19, formerly: $21.49
SAVE $4.30
Plus tax
L'Oreal Paris
True Match Powder N4 Buff Beige
9.5 g, $180.95/100g
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipcolor, Burgundy
1 ea, $10.00/1ea
sale: $17.59, formerly: $21.99
SAVE $4.40
Plus tax
L'Oreal Paris
Concealer Infallible Full Wear, One-Swipe Complete Coverage, Matte Finish, Longwear Up to 24hr, Cashew
10 ml, $175.90/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 415 Pink in The Afternoon
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipcolor 559 Plum Berry
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 175 I Pink You're Cute
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Crayon 14HR, Accept A Dare
5 ml, $207.80/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Rimmel London
Magnum Eye Contouring Palette 002 Blush Edition
1 ea, $10.39/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Ink Crayon Lip Crayon 65 Settle For More
5 ml, $207.80/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Lip, Be Bold, Be You
22 ml, $47.23/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































