Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.50, formerly: $15.99
SAVE $3.49
Plus tax
Revlon
Colorstay Xtensionnaire Lengthening Mascara 203 Black Brown
1 ea, $12.50/1ea
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Rimmel London
Radiance Brick Multi-Tonal Shimmer Powder 001 Light
1 ea, $8.39/1ea
Low Stock
sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipstain All-Star - 05
1.7 ml, $647.06/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 777 Vampire Love
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Le Shadow Stick Eyeshadow 240 Brown Abyss
1 ea, $12.79/1ea
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Rimmel London
Multi-Tonal Shimmer Powder Medium
1 ea, $8.39/1ea
$16.99
Plus tax
Maybelline
Lash Sensational Sky High Washable Mascara Navy Records
7.2 ml, $235.97/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipcolor 598 Forever Fawn
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Rogue
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Plump Ambition Tinted Lip Oil Crystal Clear
5 ml, $255.80/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay®Ink Crayon Lipstick
1.2 g, $865.83/100g
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipcolor 621 Natural Blush
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick 046 Bombshell Red Crème
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































