Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $13.00, formerly: $15.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Colorstay Full Time Mascara 402 Black Brown
1 ea, $13.00/1ea
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lifter Lip Liner, Long-Lasting Player
1 ea, $10.39/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Pearl 420 Blushed
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $13.99, formerly: $17.49
SAVE $3.50
Plus tax
L'Oreal Paris
True Match Radiant Serum Concealer With Hyaluronic Acid & Caffeine N2
10 ml, $139.90/100ml
Low Stock
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Cucumber Mint
4.25 g, $211.53/100g
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 840 Nature's Blush
4 g, $279.75/100g
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Maybelline
Superfluff Brow Mousse 260 Deep Brown
1 ea, $13.59/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Colorstay Lipliner Plum
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $12.14, formerly: $13.49
SAVE $1.35
Plus tax
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Shea + Aloe
4.25 g, $285.65/100g
Low Stock
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Plus tax
Maybelline
Brow Fast Sculpt, Mascara For Brows Sculpt Blonde
3 g, $359.67/100g
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 810 Uncut Ruby
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Pearl 300 Coffee Bean
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Lip Ink Liquid Lipstick, Dancer
5 ml, $231.80/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 525 Wine with Everything
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $13.99, formerly: $17.49
SAVE $3.50
Plus tax
L'Oreal Paris
True Match Radiant Serum Concealer With Hyaluronic Acid & Caffeine W3
10 ml, $139.90/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































