Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Plump Ambition Lip Gloss Tinted Lip Oil Milky Nu
5 ml, $255.80/100ml
Low Stock
$14.49
Plus tax
Maybelline
Fit Me Hydrate + Smooth Foundation SPF 18, Porcelain Porcelain
30 ml, $48.30/100ml
Low Stock
sale: $7.19, formerly: $7.99
SAVE $0.80
Plus tax
Burt's Bees
Hydrating Lip Oil With Passion Fruit Oil
7.98 g, $90.10/100g
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
Rimmel London
Wonder'volume Thrill Seeker Mascara, Black Wp - 003
9 ml, $88.78/100ml
Low Stock
sale: $11.24, formerly: $12.49
SAVE $1.25
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Overnight Intensive Lip Treatment
7.08 g, $158.76/100g
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
ColorStay Nude Lipliner
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $13.99, formerly: $17.49
SAVE $3.50
Plus tax
L'Oreal Paris
True Match Radiant Serum Concealer With Hyaluronic Acid & Caffeine N3
10 ml, $139.90/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 810 Sandstone
4 g, $279.75/100g
$18.99
Plus tax
Maybelline
Brow Inserts 2-in-1 Brow Multiplying Tool Deep Brown
1.25 ml, $1,519.20/100ml
Low Stock
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Tinted Lip Balm, Pink Blossom
4.25 g, $148.00/100g
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Pearl 467 Plum Baby
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipcolor 626 Canyon
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Crayon 14HR, Live On The Edege
5 ml, $207.80/100ml
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Colorstay Lipliner Wine
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 140 Mauved
3.68 g, $304.08/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Pearl 025 Sky Line Pink
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Crayon 14HR, Lead The Way
5 ml, $207.80/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Lip Color Balm Topcoat 300 Frosted Mauve
2.3 ml, $503.91/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































