Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Plus tax
Rimmel London
Wonderluxe Mascara Black
1 ea, $7.19/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Plus tax
Maybelline
Express Brow Fast Sculpt, Gel Brow Mascara with Mini Sculpting Brush Tames, Flawless Browns on the Go, Clear, 2.75 ml Clear
3 g, $359.67/100g
sale: $12.50, formerly: $15.99
SAVE $3.49
Plus tax
Revlon
Colorstay Xtensionnaire Lengthening Mascara 201 Blackest Black
1 ea, $12.50/1ea
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lifter Liner Lip Liner 07-Big Lift
1 ea, $10.39/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $14.79, formerly: $18.49
SAVE $3.70
Plus tax
L'Oreal Paris
Mascara Primer,Lash Primer,Enhance Mascara,Millennial Pink
7.6 ml, $194.61/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lifter Liner Lip Liner 05 - On It
1 ea, $10.39/1ea
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Superstay Matte Ink Lip Inspirer
5 ml, $231.80/100ml
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
Maybelline
Mascara 213 Classic Black
1 ea, $7.99/1ea
Low Stock
sale: $22.39, formerly: $27.99
SAVE $5.60
Plus tax
L'Oreal Paris
Hyaluronic Tinted Serum True Match Nude 2-3 Light
30 ml, $74.63/100ml
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
L'Oreal Paris
Eyebrow Pen Infallible Faux Brow Soft Black
1 ea, $13.59/1ea
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 668 Primrose
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Superstay Matte Ink Lip Founder
5 ml, $231.80/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Color Lip Color 090 Timeless Rose
4.1 g, $282.68/100g
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
liquid lipstick, Peechy
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































