Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Super Stay Foundation 118 Lumi-Matte
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Color Riche 258 Berry Blush
3.6 ml, $310.83/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay®Ink Crayon Lipstick
5 ml, $231.80/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 135 Ballerina Shoes
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Stick, Artist
5 ml, $231.80/100ml
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Plus tax
Maybelline
Medium Brown Brow Duo
0.61 g, $1,768.85/100g
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Maybelline
Superfluff Brow Mousse 257 Medium Brown
1 ea, $13.59/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$10.99
Plus tax
Sally Hansen
Salon Effects Perfect Press-On Nails Ombre-Lievable - Ov121
1 ea, $10.99/1ea
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Color 10 Dreamer
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $22.39, formerly: $27.99
SAVE $5.60
Plus tax
L'Oreal Paris
Hyaluronic Tinted Serum True Match Nude 1-2.5 Rosy Light
30 ml, $74.63/100ml
sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipstain, Smooth Application, Sugey Girl - 10
1.7 ml, $647.06/100ml
Low Stock
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
Plus tax
Cover Girl
Smoothers Concealer, Fair
4 g, $2.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Pearl 625 Iced Amethyst
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































