Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
QTips
Cotton Swabs
1400 ea, $0.01/1ea
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Intensive Repair Damaged Hair Shampoo
530 ml, $1.58/100ml
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Daily Moisture Dry Hair Conditioner
530 ml, $1.58/100ml
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Intensive Repair Damaged Hair Conditioner
530 ml, $1.58/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































