Baby & Child Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$12.99
Plus tax
Johnson & Johnson
Wash and Shampoo, Head-to-Toe, Tear Free
1 l, $1.30/100ml
Low Stock

sale: $4.79, formerly: $4.99
SAVE $0.20
Plus tax
President's Choice
Nighttime Bath With Lavender And Chamomile
444 ml, $1.08/100ml

sale: $10.34, formerly: $11.49
SAVE $1.15
Plus tax
Claritin
Kids Syrup Allergy Medication - 24 Hour Non-Drowsy Kids Allergy Medicine
120 ml, $8.62/100ml
sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Plus tax
Allegra
12 Hour Allergy Medication, Non Drowsy, Fexofenadine HCl; 60mg
40 ea, $0.45/1ea
Out of Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $20.99
SAVE $1.00
Plus tax
Tiger Balm
Muscle & Tension Lotion
80 ml, $24.99/100ml
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$12.99
Plus tax
Johnsons
Baby Wash and Shampoo for Newborns, CottonTouch
800 ml, $1.62/100ml
Low Stock
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
Dove
Baby Wash For Moisturized Skin Rich Moisture Hypoallergenic
591 ml, $2.03/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































