Baby & Child Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$19.99
Plus tax
Allegra
Hives 12 Hour Allergy Medication, Non Drowsy, Fexofenadine HCl, 60mg
40 ea, $0.50/1ea
Low Stock

sale: $10.00, formerly: $11.49
SAVE $1.49
Plus tax
Prepared in Canada
Tylenol
Infants' Medicine, Fever & Pain Drops, Cherry
24 ml, $41.67/100ml

sale: $10.00, formerly: $11.49
SAVE $1.49
Plus tax
Prepared in Canada
Tylenol
Infants' Medicine, Fever & Pain Drops, Dye Free Grape
24 ml, $41.67/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml












---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































