Baby & Child Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$12.99
Plus tax
Johnson & Johnson
Wash and Shampoo, Head-to-Toe, Tear Free
1 l, $1.30/100ml
Low Stock

sale: $4.79, formerly: $4.99
SAVE $0.20
Plus tax
President's Choice
Nighttime Bath With Lavender And Chamomile
444 ml, $1.08/100ml

sale: $10.34, formerly: $11.49
SAVE $1.15
Plus tax
Claritin
Kids Syrup Allergy Medication - 24 Hour Non-Drowsy Kids Allergy Medicine
120 ml, $8.62/100ml
$12.99
Plus tax
Johnsons
Baby Wash and Shampoo for Newborns, CottonTouch
800 ml, $1.62/100ml
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Plus tax
Allegra
12 Hour Allergy Medication, Non Drowsy, Fexofenadine HCl; 60mg
40 ea, $0.45/1ea
Out of Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $20.99
SAVE $1.00
Plus tax
Tiger Balm
Muscle & Tension Lotion
80 ml, $24.99/100ml
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
Dove
Baby Wash For Moisturized Skin Rich Moisture Hypoallergenic
591 ml, $2.03/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































