Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$18.99
Plus tax
Benefibre
Prebiotic Fibre Supplement Powder, 62 Servings
62 ea, $0.31/1ea
5,000 PC Optimum Points

sale: $10.00, formerly: $11.49
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Acetaminophen Tablets Usp 160 Mg Each Bubble Gum
20 ea, $0.50/1ea
Low Stock

sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.49
Plus tax
Tylenol
Ultra Migraine Relief
80 ea, $0.21/1ea

sale: $23.99, formerly: $29.99
SAVE $6.00
Plus tax
Cold FX
Cold Remedy, Extra Strength
45 ea, $0.53/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































