Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$13.99
Plus tax
Glysomed
Eczema Control Soothing Cream Fragrance Free, 2% Colloidal Oatmeal
100 g, $13.99/100g
Low Stock
sale: $16.49, formerly: $17.49
SAVE $1.00
Plus tax
Refresh
Lubricant Eye Drops Digital
10 ml, $164.90/100ml
Out of Stock
sale: $32.99 MIN 2
, formerly: $39.99
Plus tax
Life Brand
Mint Nicotine Gum 4 mg 105 Chewing Gums
105 ea, $0.38/1ea
sale: $32.99 MIN 2
, formerly: $39.99
Plus tax
Life Brand
Menthol Nicotine Gum 4 mg 105 Chewing Gums
105 ea, $0.38/1ea
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Durex
Lubricant & Massage Gel Ylang Ylang
200 ml, $6.00/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































