Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.19, formerly: $11.49
SAVE $2.30
Plus tax
Durex
Cherry Water-Based Personal Lubricant, Smooth & Gentle, 100 mL
100 ml, $9.19/100ml
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $12.99
SAVE $1.00
Plus tax
Gaviscon
Extra Strength Flavour Blend Fruit Blast Tablet
25 ea, $0.48/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Out of Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Durex
Sensi-Crème Original Latex Condoms Easy-On
30 ea, $0.45/1ea

sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Plus tax
Deep Relief
Ice Pain Relief Gel
255 g, $4.31/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































