Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
CHIPS AHOY! Crunchy CARAMILK Cookies, with delightful chocolatey caramel chips, resealable pack
253 g, $1.77/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Black Pepper & Sea Salt Crackers
185 g, $1.89/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Soft Baked Chocolate Chip Cookies
300 g, $1.50/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Breton Gluten Free Original with Flax Crackers
135 g, $3.33/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Crisp & Thin Vegetable Crackers
225 g, $1.56/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Triscuit
TRISCUIT Thin Crisps Zesty Jalepeno Crackers
200 g, $2.25/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Thin, Crunchy Pretzel Crackers Sea Salt & Cracked Pepper Deli Style Limited Edition!
200 g, $3.00/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Mint Creme Chocolate Sandwich Cookies
261 g, $1.72/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Peanut Butter Chunk Cookies
300 g, $1.50/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Molasses Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Baked Snack Crackers Cheddar
177 g, $2.54/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Scare Paws Cookies
210 g, $1.43/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Breton Simple Goodness Dill & Herb Crackers
180 g, $2.49/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Christie
Good Thins, Sesame, Gluten Free Rice Crackers, light flavorful crunch
100 g, $5.49/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Plus tax
Pepperidge Farm
Goldfish Baked Snack Crackers Mix Xtreme Cheddar + Pretzel
180 g, $2.50/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Korean BBQ Flavour Brown Rice Cakes
90 g, $4.99/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Peek Freans
Pirate Oatmeal Peanut Butter Cookies
300 g, $2.00/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Fudgee-O Double Stuf Creme Filled Sandwich Cookies
303 g, $1.48/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Celebration Butter Cookies Dark Chocolate
240 g, $2.41/100g
sale: 2 FOR $7.00
, formerly: $3.99
Lotus
Cookies, Biscoff Small Biscuit 12 x 2 Pocket
186 g, $2.15/100g
Out of Stock
sale: 2 FOR $7.00
, formerly: $3.99
Lotus
Cookies, Biscoff Caramelised Sandwich Biscuits with a Biscoff Cream Filling
150 g, $2.66/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Cinnamon Bun Cookies
168 g, $1.79/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































