Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Olive Oil & Sea Salt
120 g, $3.74/100g

sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Plus tax
Dare
Veggie Crisps All Dressed
100 g, $2.50/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Rainbow Chip Cookies
210 g, $1.43/100g
Out of Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Ultimate Fudge Chocolate Cookies
290 g, $1.72/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Chips Ahoy! Rainbow Chocolate Chip Cookies, 6 Mini Snak Pak
144 g, $3.12/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
TRISCUIT Thin Crisp Garlic Parmesan Crackers
200 g, $2.25/100g
sale: $4.88, formerly: $5.49
SAVE $0.61
Glico
Pocky Strawberry Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
144 g, $3.39/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Finger Cookies Milk Chocolate
240 g, $2.41/100g
sale: $4.88, formerly: $5.49
SAVE $0.61
Glico
Pocky Chocolate Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
156 g, $3.13/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Parmesan Cheese & Garlic Swiss Sticks
100 g, $3.50/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Breton Bites Veggie Crackers On the Go Packs
132 g, $3.40/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Dare
Whippet Black Forest Cookies
285 g, $1.93/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps, Everything
200 g, $3.00/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
TRISCUIT Dill Sea Salt & Olive Oil Crackers
200 g, $2.25/100g
Low Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Chips Ahoy! Mini Rainbow Chocolate Chip Cookies
200 g, $2.25/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Mini Golden Cookies, Snack Pack, School Snacks
150 g, $2.99/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Birthday Cake Chocolate Sandwich Cookies
261 g, $1.72/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Christie
Good Thins, Multigrain, Gluten Free Rice Crackers, light flavorful crunch
100 g, $5.49/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Snack Crackers Sour Cream & Onion
177 g, $2.54/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
CHIPS AHOY! Mini Original Chocolate Chip Cookies
200 g, $2.25/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Vinta Snacks Original Crackers
200 g, $2.25/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Breton Bites Original Crackers
200 g, $2.25/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Double Stuf Golden Sandwich Cookies
261 g, $1.72/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Triscuit Roasted Garlic Crackers
200 g, $2.25/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































