Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.49, formerly: $10.99
SAVE $2.50
Liebers
Salted Snackers (4-Stack)
454 g, $1.87/100g
Out of Stock
sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Manischewitz
Kosher Tam Tams, Everything
272 g, $1.84/100g
Low Stock
sale: $3.99, formerly: $4.99
SAVE $1.00
Liebers
'Parve' Chocolate Coated Rice Cakes
90 g, $4.43/100g
Out of Stock
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































