Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Out of Stock
sale: $4.98, formerly: $5.99
SAVE $1.01
White Castle
Cream Wafers Filled With Strawberry Flavoured Cream Strawberry
300 g, $1.66/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers Dill Pickle Flavour, Salty Snacks, Is It a Chip or a Cracker
145 g, $3.10/100g
Low Stock

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers Salt and Vinegar Crackers, Baked Snacks
145 g, $3.10/100g
sale: $2.29, formerly: $2.49
SAVE $0.20
Galil
Kosher Rice Cakes With Sesame Seeds And Salt Thin, 18 Cakes
100 g, $2.29/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers BBQ Flavour, Barbeque Salty Snacks
145 g, $3.10/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers, Ranch Flavour, Salty Snacks
145 g, $3.10/100g
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Border
Dark Chocolate Gingers Beautifully Crafted Biscuits
150 g, $4.19/100g
sale: $2.29, formerly: $2.49
SAVE $0.20
Galil
Corn Cakes No Salt Thin, 18 Cakes
100 g, $2.29/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































