Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Fudge Covered Crackers Baked in Canada
212 g, $2.12/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, White Fudge Covered Sandwich Cookies
240 g, $1.87/100g
Low Stock
sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Haddar
Kosher Multigrain Rice Cakes Himalayan Salt
99 g, $2.02/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Veggies + Fruits Oatmeal Cookies
168 g, $1.79/100g
Out of Stock
sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Haddar
Kosher Multigrain Rice Cakes 7 Super Seeds
99 g, $2.02/100g
sale: $6.50, formerly: $7.49
SAVE $0.99
Manischewitz
Kosher Tam Tams, Original
272 g, $2.39/100g
Low Stock
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Border
Milk Chocolate Gingers Beautifully Crafted Biscuits
150 g, $4.19/100g
sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Haddar
Multigrain Rice Cakes Chia Seeds & Quinoa
99 g, $2.02/100g
sale: $5.49, formerly: $6.29
SAVE $0.80
Manischewitz
Kosher Wafers, Chocolate Flavoured
500 g, $1.10/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
CRISPERS, Smokey Bacon Crackers,Salty Snacks
145 g, $3.10/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































