Mexican
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Old El Paso
Stand n' Stuff Taco Shells, Gluten Free, 10 ct
133 g, $3.38/100g

sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.29
President's Choice
Taco Seasoning Mix
24 g, $5.37/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Old El Paso
Stand N' Stuff Tacos, Dinner Kit, 10 Tacos
250 g, $2.60/100g

sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.29
PC Blue Menu
Fajita Seasoning Mix
24 g, $5.37/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Mango and Lime Medium Salsa
430 ml, $1.16/100ml

sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.29
President's Choice
Fajita Seasoning Mix
24 g, $5.37/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Old El Paso
Stand n' Stuff Taco Shells, Cheesy Blasted, Gluten Free, 10 ct
153 g, $3.26/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































