Mexican
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Old El Paso
Stand n' Stuff Taco Shells, Gluten Free, 10 ct
133 g, $3.38/100g

sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.29
President's Choice
Taco Seasoning Mix
24 g, $5.37/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Old El Paso
Stand N' Stuff Tacos, Dinner Kit, 10 Tacos
250 g, $2.60/100g

sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.29
PC Blue Menu
Fajita Seasoning Mix
24 g, $5.37/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Mango and Lime Medium Salsa
430 ml, $1.16/100ml

sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.29
President's Choice
Fajita Seasoning Mix
24 g, $5.37/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Old El Paso
Stand n' Stuff Taco Shells, Cheesy Blasted, Gluten Free, 10 ct
153 g, $3.26/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































