Shells & Wraps
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Old El Paso
Stand n' Stuff Taco Shells, Gluten Free, 10 ct
133 g, $3.38/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Old El Paso
Stand n' Stuff Taco Shells, Cheesy Blasted, Gluten Free, 10 ct
153 g, $3.26/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Old El Paso
Soft Flour Tortillas, Large 8 ct
334 g, $1.34/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Old El Paso
Stand N' Stuff Tacos, Dinner Kit, 10 Tacos
250 g, $2.60/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Old El Paso
Soft Tortillas Medium, 12 Tortillas
297 g, $1.51/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Old El Paso
Soft Tortilla Bowls, Flour Tortillas, 8 ct
189 g, $2.64/100g
Low Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Old El Paso
Ranch Blasted Stand N' Stufftm Taco Shells
153 g, $3.26/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml



















---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































