Filters
East Asian Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.88, formerly: $3.29
SAVE $0.41
Plus tax
Cha Cha
Sunflower Seeds, Chinese Pecan Flavour
260 g, $1.11/100g
sale: $1.88, formerly: $2.29
SAVE $0.41
Plus tax
Indomie
Potato Chips Mi Goreng Fried Noodles Flavour
55 g, $3.42/100g

sale: $5.00, formerly: $6.29
SAVE $1.29
Prepared in Canada
Teriyaki Experience
Reduced Sodium Teriyaki Sauce
350 ml, $1.43/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































