Filters
East Asian Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.78, formerly: $4.29
SAVE $0.51
Lee Kum Kee
Mushroom Flavoured Dark Soy Sauce
500 ml, $0.76/100ml
sale: $4.78, formerly: $5.00
SAVE $0.22
Nissin
Instant Noodle With Soup Base Demae Ramen Artificial Pork Flavour
500 g, $0.96/100g
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Charoen Pokphand
Red Curry Chicken With Jasmine Rice
350 g, $1.28/100g
sale: $3.99, formerly: $4.49
SAVE $0.50
Nissin
Mini Glutinous Rice Dumpling With Abalone Sauce Flavour
201 g, $1.99/100g
sale: $4.48, formerly: $5.79
SAVE $1.31
Plus tax
Lotte
Milkis Carbonated Drink Refreshing Milk & Yogurt Flavor Original
6x250.0 ml, $1.79/100ml
sale: $2.88, formerly: $3.29
SAVE $0.41
Plus tax
Cha Cha
Sunflower Seeds Caramel Flavour
260 g, $1.11/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































