Soft Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Mini Diet Tonic Water 6 Pack
6x222.0 ml, $0.23/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Lychee Flavoured Sparkling Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Lemonade Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml
Out of Stock

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Schweppes
Ginger Ale
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Canada Dry
Tonic Water Zero Sugar
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
FANTA
Soda Strawberry Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Schweppes
Tonic Water
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $1.49, formerly: $1.69
SAVE $0.20
Grace
Island Soda, Cream Soda
355 ml, $0.42/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Schweppes
Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Canada Dry
Ginger Beer Mini Can
6x222.0 ml, $0.43/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
FANTA
Ghost Face Punch Soda Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Schweppes
Ginger Ale
2 l, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Grape Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml
Low Stock

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.69
Plus tax
The Great Gentleman
Water Melon Watermelon Hibiscus Soda
250 ml, $0.68/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Schweppes
Tonic Water
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Orange Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Schweppes
Club Soda
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer
sale: $4.48, formerly: $5.79
SAVE $1.31
Plus tax
Lotte
Milkis Carbonated Drink Refreshing Milk & Yogurt Flavor Original
6x250.0 ml, $1.79/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Schweppes
Ginger Ale
6x710.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Schweppes
Ginger Ale Zero Sugar
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































