Soft Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Sprite
Lemon Lime Soda Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Sprite
Lemon Lime Soda Cans
6x222.0 ml, $0.43/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Coca-Cola
Cola Diet Cherry Soda Pop Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax
President's Choice
Diet Tonic Water
2 l, $0.09/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
FANTA
Soda Pineapple Fridgepack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Coca-Cola
Diet Cola Cans
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Mountain Dew
Soft Drink
6x710.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
Out of Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Sprite
Lemon Lime Soda Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Zero Sugar Lemonade Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax
President's Choice
Tonic Water
2 l, $0.09/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Cranberry Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.69
The Great Gentleman
Spicy Ginger Beer
250 ml, $0.68/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Zero Sugar Ginger Ale 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Diet Spritz-Up Naturally Flavoured Calorie-Free Sugar-Free Lemon-Lime Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml
Out of Stock

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Canada Dry
Diet Ginger Ale Mini Can
6x222.0 ml, $0.43/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Dr Pepper
Zero Sugar Soda
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Canada Dry
Tonic Water
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Zero Sugar Cola 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Diet Tonic Water
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Old-Fashioned Style Root Beer Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Mini Tonic Water 6 Pack
6x222.0 ml, $0.23/100ml

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Mini Club Soda 6 Pack
6x222.0 ml, $0.23/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Alphonso Mango Flavoured Sparkling Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Mini Jamaican Style Ginger Beer 6 Pack
6x222.0 ml, $0.23/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Crush
Cream Soda Soft Drink
2 l, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Tonic Water
12x355.0 ml, $0.15/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Mountain Dew
Trolli Cherry Lemon
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Out of Stock

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Spritz-Up Lemon-Lime Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Pepsi
Cherry Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Canada Dry
Club Soda
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Cream Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $1.83/100ml
Out of Stock

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Crush
Cream Soda Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Canada Dry
Tonic Water
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $1.49, formerly: $1.69
SAVE $0.20
Grace
Island Soda, Pineapple
355 ml, $0.42/100ml

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Mini Diet Ginger Ale 6 Pack
6x222.0 ml, $0.23/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
7Up
Zero Sugar Grapefruit Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Mini Cola 6 Pack
222 ml, $0.23/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































