Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Plus tax
Red Bull
The Summer Edition Energy Drink White Peach
250 ml, $1.00/100ml
Out of Stock
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Aranciata Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Maple and Brown Sugar Flavour Instant Oatmeal
344 g, $1.25/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Liberte
Greek 5% Extra Creamy Yogurt, Strawberry Banana, High Protein
650 g, $1.19/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Butter Chicken Cooking Sauce
400 ml, $1.50/100ml
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Thin, Crunchy Pretzel Crackers Sea Salt & Cracked Pepper Deli Style Limited Edition!
200 g, $3.00/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.89
Plus tax
Cadbury
Dairy Milk Creamy Salted Caramel Chocolate Bar, 100% sustainably sourced cocoa
95 g, $4.09/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Monterey Jack Sliced Cheese
210 g, $2.85/100g

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $2.00
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Chocolate Bar with MINI EGGS
38 g, $5.26/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Brisk
Lemon Iced Tea
6x710.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Vegetable Pizza
385 g, $1.17/100g
sale: $7.00, formerly: $8.99
SAVE $1.99
RED BARON
Rising Crust Signature Pepperoni Frozen Pizza
775 g, $0.90/100g
Out of Stock

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Cheeky Cherry Can
695 ml, $0.33/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Crisp & Thin Vegetable Crackers
225 g, $1.56/100g
sale: $3.79, formerly: $3.99
SAVE $0.20
Plus tax
Minute Maid
Tropical Punch Fruit Drink Carton
1.75 l, $0.22/100ml
Low Stock

sale: $6.00, formerly: $7.29
SAVE $1.29
Alexis Portneuf
Brise du Matin Cheese
125 g, $4.80/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































