Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $19.00, formerly: $21.99
SAVE $2.99
Maxwell House
Pure Ground Coffee Breakfast Blend
900 g, $2.11/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Buffalo Ranch Flavour,
156 g, $2.56/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Crush
Orange Soft Drink
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
MiO
Cherry Blackberry Liquid Water Enhancer
48 ml, $9.98/100ml

sale: $2.75 MIN 2
, formerly: $3.29
RO TEL
Diced Tomatoes & Green Chilies, Medium
284 g, $1.16/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Mug
Root Beer No Caffeine
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Light Blood Orange, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml

sale: $4.50, formerly: $4.75
SAVE $0.25
Danone
Low Sugar Yogurt, Vanilla, 8g of Protein
380 g, $1.18/100g

sale: $5.50, formerly: $7.99
SAVE $2.49
Chapmans
Premium Heavenly Hash Ice Cream
2 l, $0.28/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.99
SAVE $0.99
Campbell's
Concentrated Vegetable Broth
250 ml, $0.80/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Nestlé
Kitkat Mega Size, Two 4-finger Wafer Bars, Milk Chocolate
73 g, $4.10/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Coca-Cola
Cola Cherry Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll-Ups Fruit Flavoured Snacks, Tropical Tie-Dye, Gluten Free, 10 ct
141 g, $2.83/100g

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax
President's Choice
Jamaican-Style Ginger Beer
2 l, $0.09/100ml
sale: $4.00, formerly: $5.99
SAVE $1.99
President's Choice
Dark Roast Instant & Microground Coffee
100 g, $4.00/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selection, Asian Blend Vegetables
400 g, $1.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































