Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Nestlé
Aero Snack Size, Milk Chocolate
58.4 g, $5.98/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Mango and Lime Medium Salsa
430 ml, $1.16/100ml
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
GoGo squeez
Fruit Sauce 12 Pouches Mango Raspberry Apple
1.08 kg, $0.93/100g

sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
Carnation
Rich And Creamy Hot Chocolate
250 g, $2.40/100g

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Plus tax
Simply
Juice Mango with Pineapple Bottle
1.54 l, $0.29/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Roll'd Fiery Lime Flavoured Rolled Tortilla Chips
280 g, $1.96/100g
$5.99
Crave
All Day Breakfast Double Sausage and Bacon Loaded Tots
255 g, $2.35/100g
1,500 PC Optimum Points
sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Silk
Oat Coffee Creamer, Cinnamon Coffee Cake, Limited Edition
450 ml, $0.56/100ml

sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.29
PC Blue Menu
Fajita Seasoning Mix
24 g, $5.37/100g

sale: $14.00, formerly: $15.99
SAVE $1.99
President's Choice
Double Cream Brie Cheese
450 g, $3.11/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Everything Bagel Hummus
227 g, $1.54/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































