Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $8.00, formerly: $13.00
SAVE $5.00
Swiss Chalet
Chicken Pot Pie
650 g, $1.23/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
McCain
Bistro Selects™ Super Crisps Straight Cut French Fries
650 g, $0.92/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Loads Of Barbecue Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
President's Choice
Caramel Popcorn
250 g, $1.80/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Gushers Fruit Flavoured Snacks, Variety Pack, Gluten Free, 6 ct
138 g, $2.89/100g

sale: $4.75, formerly: $6.99
SAVE $2.24
Philadelphia
Original Lactose Free Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.50
President's Choice
Orange 100% Juice Blend
1 l, $0.25/100ml
Low Stock

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Classico
Traditional Pizza Sauce
410 ml, $1.46/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Sunchips
Garden Salsa flavour Multigrain Snacks
205 g, $2.68/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Pizza Seasoned Beef, Mozzarella, Tomatoes
368 g, $1.22/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Mountain Dew
Zero Sugar Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.25
Plus tax
Wrigley's
Peppermint Flavoured Sugar Free Soft Chew Gum, 40 Pieces, 1 Bottle
1 ea, $5.25/1ea

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Powerade
Zero Sugar Sports Drink Blue Raspberry Bottle
710 ml, $0.42/100ml
Out of Stock

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
No Name
Light Cream Cheese Product
227 g, $1.76/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Mountain Dew
Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.79
Olivieri
Fresh Classic Potato Skillet Gnocchi
300 g, $2.26/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Breton Gluten Free Original with Flax Crackers
135 g, $3.33/100g
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Limonata Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































