Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Hershey's
Creamy Milk Chocolate Family Size Bar
100 g, $3.99/100g

sale: $5.50, formerly: $6.50
SAVE $1.00
No Name
Raspberry Jam with Pectin
500 ml, $1.10/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Sweet Potato Fries
454 g, $1.21/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Pepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Schneiders
Smoked Ham Mini Charcuterie
75 g, $6.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Philadelphia
Light Herb & Garlic Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Black Diamond
Pizza Mozzarella Shredded Cheese
320 g, $1.56/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Gatorade
Frost Glacer Cherry Sports Dink
710 ml, $0.42/100ml

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Butter & Garlic Rice
250 g, $1.52/100g

sale: $5.99, formerly: $8.49
SAVE $2.50
Plus tax
Popsicle
Firecracker Ice Pops 18 x 50 mL
18 ea, $0.33/1ea

sale: $7.00, formerly: $7.50
SAVE $0.50
Oatmeal Chocolate Chip Cookies, 18 Pack
581 g, $1.20/100g

sale: $4.50, formerly: $5.19
SAVE $0.69
Neilson
2% Ultrafiltered Chocolate Partly Skimmed Milk
1 l, $0.45/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































