Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Saputo
Feta Cheese with Oregano
170 g, $3.53/100g

sale: $7.00, formerly: $7.50
SAVE $0.50
Oatmeal Raisin Cookies, 18 Pack
561 g, $1.25/100g

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
Club House
Gravy Mix Less Salt and Gluten-Free
25 g, $9.16/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
FANTA
Soda Orange Can
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Finely Crumbled Feta Cheese
300 g, $1.66/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
President's Choice
Lactose-Free Plain Cream Cheese
250 g, $1.80/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Peach Mango Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Soft Baked Chocolate Chip Cookies
300 g, $1.50/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Loads of Cheesy Garlic Bread Flavour Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Chewy Trail Mix Granola Bars, Mixed Berry
175 g, $2.28/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
President's Choice
Chicken Carbonara
260 g, $2.23/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.50
President's Choice
Chicken Korma
350 g, $1.57/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































