Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.50, formerly: $5.99
SAVE $0.49
Vita Coco
100% Pure Coconut Water
1 l, $0.55/100ml

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.79
Olivieri
Basil Pesto and Italian Mozzarella Skillet Gnocchi
280 g, $2.43/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Montellier
Lemon Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $7.00, formerly: $9.49
SAVE $2.49
Becel
Buttery Taste Margarine
637 g, $1.10/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Herbed Chicken with Rice Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Broccoli & Cheddar Rice
240 g, $1.58/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
Aero Tiramisu Milk Chocolate Bar
105 g, $3.80/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Sweet and Salty Pretzel Nut Granola Bars, 5 Bars
170 g, $2.35/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































