Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Tostitos
Blue Corn Tortilla Chips
210 g, $2.61/100g
PC Optimum Offer
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kelloggs
Special K Cereal Vanilla Almond Family Size
525 g, $1.33/100g
sale: $3.00, formerly: $3.33
SAVE $0.33
Kelloggs
Poptarts Pastries Frosted Cherry Flavour
384 g, $0.78/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Vitaminwater Acai Blueberry Pomegranate XXX Bottle
591 ml, $0.59/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Nestlé
Snack Size KITKAT, AERO, SMARTIES, COFFEE CRISP
78 g, $4.47/100g
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Melograno & Arancia Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Lay's
Wavy Cheddar & Sour Cream Flavoured Potato Chips
220 g, $2.40/100g
PC Optimum Offer
sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.29
Nescafe
Sweet & Creamy French Vanilla Flavoured Instant Coffee Mix
351 g, $2.65/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Triscuit
TRISCUIT Thin Crisps Zesty Jalepeno Crackers
200 g, $2.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Mug
Root Beer No Caffeine
2 l, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Mint Creme Chocolate Sandwich Cookies
261 g, $1.72/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Peanut Butter Chunk Cookies
300 g, $1.50/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































