Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.50
President's Choice
Concord Grape 100% Juice Blend
1 l, $0.25/100ml

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Mint Refresher Herbal Tea
20 ea, $0.25/1ea
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $3.00
Plus tax
Reese's
Big Cup With Caramel / Avec Caramel
79 g, $3.80/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Dark Chocolate, 7g of Protein
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Crunchy Apple Crisp Granola Bars 10 CT
210 g, $1.90/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.29
President's Choice
Fajita Seasoning Mix
24 g, $5.37/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.63/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Pepsi
Zero Sugar Lime Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Plus tax
Kashi
7 Grain with Quinoa Crunchy Bars, Honey Oat Flax 10 Bars
200 g, $2.00/100g
sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
McCormicks
Gourmet Hollandaise Sauce Mix
47 g, $5.30/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.50, formerly: $3.75
SAVE $0.25
Plus tax
Snyders
Pretzel Pieces, Cheddar Cheese
240 g, $1.46/100g
sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Black Diamond
Protein Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent® White Chocolate Chips
226 g, $2.21/100g

sale: $12.99, formerly: $13.79
SAVE $0.80
Olympic
Organic Plain Yogurt 3.5%
1.75 kg, $0.74/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































