Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Molasses Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Nestlé
KitKat Mix-ups, Clusters of KitKat & Graham Crackers
110 g, $6.35/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Pringles
Potato Chips Honey Mustard Flavour
156 g, $2.56/100g

sale: $5.00, formerly: $8.49
SAVE $3.49
Mastro
Calabrese Salami, Hot
125 g, $4.00/100g

sale: $10.50, formerly: $11.00
SAVE $0.50
Schneiders
Juicy Jumbos Loaded Cheddar Hot Dogs
375 g, $2.80/100g

$5.44
Plus tax
Magnum
Double Raspberry Ice Cream Bar dipped in a chocolatey coating
3x90.0 ml, $2.01/100ml
1,000 PC Optimum Points
sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Clark
Baked Beans With Tomato, Bacon & Brown Sugar Flavours Homestyle
398 ml, $0.44/100ml
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Scare Paws Cookies
210 g, $1.43/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Mini Ginger Ale 6 Pack
6x222.0 ml, $0.23/100ml
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Asian-Style Vegetable Blend
500 g, $0.60/100g

sale: $8.00, formerly: $8.75
SAVE $0.75
Natrel
3.25% Lactose Free Enriched Milk
2 l, $0.40/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Plus tax
Maynards
Wine Gums Candy Gummy Candy
154 g, $2.14/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Schneiders
Mini Burgers Lunch Kit
102 g, $4.41/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Aero
Aero Peppermint Chocolate Bar
95 g, $4.20/100g

sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
Farm Girl
Honey Os Cereal No Sugar
280 g, $3.57/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Gouda Sliced Cheese
210 g, $2.85/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































