Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Pillsbury
Cinnamon Rolls with Icing, Ready to Bake 8 ct
351 g, $1.36/100g

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Hot Italian Pork Sausage
500 g, $1.00/100g

$7.79
Robin Hood
Best For Bread Homestyle White Flour
2.5 kg, $0.31/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
Oikos
Greek Yogurt, Strawberry-Raspberry, High Protein, Blended, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Cheemo
Perogies, Three Cheese
907 g, $0.33/100g

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Heinz
Deep-Browned Beans With Pork & Molasses
398 ml, $0.75/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
Club House
Shepherd's Pie Seasoning Mix
47 g, $4.87/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.50
Plus tax
Quaker
Dipps Granola Bars – Peanut Butter
156 g, $2.88/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Pillsbury
Grands Chocolate Chip Cookie Dough, Ready to Bake, 24 ct
454 g, $1.21/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Cherry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
7Up
Lemon Lime Soft Drink
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































