Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.50, formerly: $6.49
SAVE $0.99
Fleischmanns
Traditional Yeast
113 g, $4.87/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Silk
Hazelnut Latte Oat based Coffee Creamer
450 ml, $0.56/100ml
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Scare Paws Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Classic Chicken Noodle Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml
sale: $2.33 MIN 3
, formerly: $2.99
Knorr
Sidekicks Pasta Side Dish Fettuccine Alfredo
133 g, $2.25/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.99
Pillsbury
Pizza Pops Pepperoni and Bacon 8ct
760 g, $1.18/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
Leclerc
Go Pure Fruit & Oat Bars Strawberry
140 g, $3.42/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Sparkling Ice
Peach Nectarine Sparkling Water
503 ml, $0.50/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Ruffles
Potato Chips, Sour Cream & Bacon
200 g, $2.65/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Lunchbox Granola Bars, S'mores, Kids Snacks, 5 ct
130 g, $3.07/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Cinnamon Bun Cookies
168 g, $1.79/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































