Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.79
No Name
Light Part Skim Mozzarella Cheese
400 g, $1.70/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.89
Plus tax
Cadbury
Burnt Almond Dark Chocolate Bar
90 g, $4.32/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Sunchips
Multigrain Chips, Honey BBQ
205 g, $2.68/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Maple Leaf
Flakes of Chicken by Maple Leaf
156 g, $2.75/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Sparkling Ice
Kiwi Strawberry Sparkling Water
503 ml, $0.50/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
Three Cheese Ranch Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
Quick Crisp Potato Tots
650 g, $0.84/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Coca-Cola
Cola Zero Sugar Zero Caffeine Cans
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
Leclerc
Go Pure Oatmeal Bars Banana Bread Chocolate Chip
175 g, $2.74/100g

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Five Alive
Juice Citrus Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lindt
EXCELLENCE 90% Cacao Dark Chocolate Bar
100 g, $5.99/100g
Out of Stock

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Mango Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.79
Olivieri
Real Cheese Filled Skillet Gnocchi
280 g, $2.43/100g
sale: $9.00, formerly: $10.49
SAVE $1.49
Bens Original
CONVERTED Long Grain Parboiled Rice
2.2 kg, $0.41/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Roll'd Nachos Supreme Flavoured Rolled Tortilla Chips
280 g, $1.96/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































