Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $2.00
Plus tax
Hershey's
Pokémon Special Edition Creamy Milk Chocolate With Whole Almonds, Full Size Bar
43 g, $4.65/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Cheddar Cheese with Habanero
400 g, $1.63/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Gatorade
Fierce Fruit Punch Sports Drink
710 ml, $0.42/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.29
SAVE $0.79
Natrel
Lactose Free Fat Free Skim 0% Dairy Product (2L)
2 l, $0.33/100ml

sale: $6.50, formerly: $9.49
SAVE $2.99
IOGO
Strawberry/ Blueberry/Peach/Vanilla Fat Free Yogurt Cups 0%
16x100.0 g, $0.41/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Havarti Cheese
400 g, $1.63/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Oikos
PRO High Protein Drinkable Yogurt, Strawberry Banana, 24g protein
300 ml, $1.33/100ml
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Granola Bars Sweet & Salty Salted Caramel Chocolate Flavour
175 g, $2.28/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Punch Mango Loco
473 ml, $0.91/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.89
Plus tax
Cadbury
Premium Dark Chocolate Bar
90 g, $4.32/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































