Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Classico
Spicy Red Pepper Pasta Sauce
600 ml, $1.00/100ml

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Naturally Lactose-Free Swiss Cheese
300 g, $2.17/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Black Diamond
Tacos And Nachos Shredded Cheese
320 g, $1.56/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Oikos
PRO High Protein Yogurt Drink, Mixed Berries
300 ml, $1.33/100ml
Out of Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Ultimate Lemon Crème Cookies
290 g, $1.72/100g

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Diet Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
Aero Milk Chocolate Bar
97 g, $4.11/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Old El Paso
Stand N' Stuff Tacos, Dinner Kit, 10 Tacos
250 g, $2.60/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Werther's Original
Caramel Hard Candies
135 g, $2.21/100g
Out of Stock

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Canada Dry
Cranberry Ginger Ale Zero Sugar
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.99
General Mills
Oatmeal Crisp Breakfast Cereal, Almond, High Fibre and Whole Grains
437 g, $1.37/100g

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Lemon Ginger Herbal Tea
20 ea, $0.25/1ea

sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Plus tax
Dare
Veggie Crisps All Dressed
100 g, $2.50/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































