Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Brisk
Lemon Iced Tea
2 l, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Lay's
Cheese & Onion Potato Chips
220 g, $2.40/100g
PC Optimum Offer

sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
Farm Girl
Chocolate Puffs Cereal No Sugar
280 g, $3.57/100g
sale: $2.25 MIN 4
, formerly: $2.99
Michelina
Fettuccine Alfredo with Chicken and Broccoli
227 g, $1.32/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Quaker
Crispy Minis Salt & Vinegar Brown Rice Cakes
100 g, $4.49/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
Quick Crisp Mini Hash Brown Patties
625 g, $0.88/100g

$5.44
Plus tax
Magnum
Almond Ice Cream Bar covered with Belgian chocolate
3x100.0 ml, $1.81/100ml
1,000 PC Optimum Points
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Crunchy Peanut Butter, 10 Bars
210 g, $1.90/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Pepsi
Diet Caffeine Free Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.00, formerly: $5.25
SAVE $1.25
Plus tax
Que Pasa
Organic Blue Corn Tortilla Chips
350 g, $1.14/100g
sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Plus tax
No Name
Multi-Coloured Mini Marshmallows
400 g, $0.75/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































