Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.00, formerly: $3.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Guava Lemonade
1.89 l, $0.11/100ml
Low Stock
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Italian Wedding Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Olive Oil & Sea Salt
120 g, $3.74/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
World of Flavours Buffalo Wings and Blue Cheese Flavour Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
Club House
Taco Seasoning Mix
35 g, $6.54/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Spicy Cracked Pepper Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $14.00, formerly: $15.99
SAVE $1.99
President's Choice
Double Cream Brie Cheese
450 g, $3.11/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Crunchy Oats 'N' Honey , 10 Bars
210 g, $1.90/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
No Name
Cream Cheese Spread with Herbs and Roasted Garlic
227 g, $1.76/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































