Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
President's Choice
Extra Cheesy Mac and Cheese
340 g, $1.70/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
TRISCUIT Balsamic Vinegar & Basil Crackers
200 g, $2.25/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Tostitos
Loaded Nachos Flavour Tortilla Chips
260 g, $2.11/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $2.00
Plus tax
Cadbury
Crunchie Singles Bar, 100% sustainably sourced cocoa
44 g, $4.55/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.99
Pillsbury
Pizza Pops 3 Cheese Flavour 8ct
760 g, $1.18/100g

sale: $1.50, formerly: $1.79
SAVE $0.29
No Name
Onion Recipe and Soup Mix
28 g, $5.36/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Strawberry Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
No Name
Whole Mandarin Orange Segments in Light Syrup
284 ml, $0.63/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lindt
EXCELLENCE Caramel & Sea Salt Dark Chocolate Bar
100 g, $5.99/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Fruite
Limited Edition Cotton Candy Grape
2 l, $0.19/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Zipperback Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































