Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Lactose Free Old Yellow Cheddar Cheese
400 g, $1.63/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.99
General Mills
Cinnamon Chex Breakfast Cereal, Gluten Free, Whole Grains
345 g, $1.74/100g
Out of Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Charlotte's
Mini Strawberry Parfait
133 g, $3.01/100g

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Sno-Berry Can
695 ml, $0.33/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.75
Plus tax
Core Power
Protein Shake Vanilla Protein Shake Bottle
414 ml, $1.15/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.50
Plus tax
Quaker
Chewy S'mores Granola Bars
120 g, $3.75/100g
$5.99
Crave
Cheesy Loaded Potatoes with Angus Beef Frozen Meal
284 g, $2.11/100g
1,500 PC Optimum Points

sale: $5.50, formerly: $6.50
SAVE $1.00
Plus tax
Chapmans
Super Fudge Ice Milk Bar
18x75.0 ml, $0.41/100ml
sale: $9.00, formerly: $9.99
SAVE $0.99
Nescafe
GOLD Espresso Premium Instant Coffee With Rich Crema
100 g, $9.00/100g
sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
PC Organics
Organic Chicken Broth Less Sodium
900 ml, $0.28/100ml
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kelloggs
All Bran All-Bran Cereal Flakes Family Size
560 g, $1.25/100g
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Sweet with Heat Pepperoni Flatbread
338 g, $1.04/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Brisk
Lemon Iced Tea
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Montellier
Carbonated Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Chewy Trail Mix Granola Bars, Fruit and Nut, 5 ct
175 g, $2.28/100g
PC Optimum Offer
sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.99
Nescafe
Rich French Vanilla Flavoured Instant Coffee Mix, Makes 50 Servings
100 g, $9.99/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Biscuits, Peanut Butter, Breakfast Snacks, 5 ct
190 g, $2.10/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































