Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.50
President's Choice
100% Mango Juice
1 l, $0.25/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax
President's Choice
Cranberry Ginger Ale
2 l, $0.09/100ml

sale: $6.50, formerly: $9.49
SAVE $2.99
IOGO
Tropical Yogurt Cups 1%
16x100.0 g, $0.41/100g
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Nature Valley
Protein Granola, Oats 'n Honey, Healthy Snack and Cereal
310 g, $2.09/100g

sale: $5.50, formerly: $6.50
SAVE $1.00
Plus tax
Chapmans
Super Cone Chocolate and Vanilla Ice Cream with Caramel Centre
8x120.0 ml, $0.57/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Miss Vickies
Honey Dijon flavour kettle cooked potato chips 200g
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Pepperoni Pesto Pizza
360 g, $1.25/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Kelloggs
Mini Wheats Cereal Original
460 g, $1.52/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
Balsamic Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selections Cut Broccoli
500 g, $0.80/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































