Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.00, formerly: $9.99
SAVE $0.99
Pamela's
Figgies & Jammies Extra Large Cookies Mission Fig
225 ml, $4.00/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Filipino Adobo Cooking Sauce
400 ml, $1.50/100ml

$10.99 Member Price
, formerly: $17.99$14.00 Non-Members
SAVE $3.99
Janes
Fillet Of Sole
590 g, $2.37/100g

sale: $8.50, formerly: $10.99
SAVE $2.49
High Liner
Fillets Beer Battered
500 g, $1.70/100g
Low Stock

sale: $8.50, formerly: $10.99
SAVE $2.49
High Liner
Fillets English Style
500 g, $1.70/100g

sale: $8.50, formerly: $10.99
SAVE $2.49
High Liner
Fillets Lemon Peppercorn
500 g, $1.70/100g
Out of Stock
sale: $6.25 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Ferrero Rocher
Fine Hazelnut Milk Chocolate Bag, 8 Individually Wrapped Chocolates
100 g, $6.99/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































