Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Leclerc
Finger Cookies Milk Chocolate
240 g, $2.41/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Muir Glen
Fire Roasted Crushed Tomatoes
796 ml, $0.82/100ml
Out of Stock
sale: 2 FOR $12.00
, formerly: $7.99
Golden Island
Fire-Grilled Pork Jerky Korean Barbecue Recipe
80 g, $9.99/100g
Out of Stock

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Classico
Fire-Roasted Tomato & Garlic Pasta Sauce
600 ml, $1.00/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.79
President's Choice
Fire-Roasted Tomato Pasta Sauce
600 ml, $0.80/100ml

sale: $5.99, formerly: $8.49
SAVE $2.50
Plus tax
Popsicle
Firecracker Ice Pops 18 x 50 mL
18 ea, $0.33/1ea

sale: $8.50, formerly: $10.99
SAVE $2.49
High Liner
Fish Sticks Crispy Breaded
700 g, $1.21/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Gatorade
Fit Citrus Berry Electrolyte beverage
828 ml, $0.46/100ml
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Gatorade
Fit Tropical Mango Electrolyte beverage
828 ml, $0.46/100ml
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Gatorade
Fit Tropical Mango Electrolyte beverage
500 ml, $0.70/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Gatorade
Fit Watermelon Strawberry Electrolyte beverage
500 ml, $0.70/100ml
Low Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Gatorade
Fit Watermelon Strawberry Electrolyte beverage
828 ml, $0.46/100ml
Out of Stock
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































