Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$15.00 Member Price
, formerly: $16.99$16.00 Non-Members
SAVE $0.99
Maple Leaf
Natural Selections Shaved Deli Chicken Breast, Oven Roasted, Family Size
375 g, $42.67/1kg $4.27/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Crunchy Granola Bars Roasted Almond 5CT
210 g, $1.90/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Pringles
Potato Chips Street Taco Flavour
156 g, $2.56/100g
Low Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Ultimate Ice Cream Inspired Mint Chocolate
290 g, $1.72/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
No Name
Light Cream Cheese Product with Herbs & Roasted Garlic
227 g, $1.76/100g
sale: $5.25, formerly: $5.79
SAVE $0.54
Burnbrae Farms
Eggs2go! 6 Hard Boiled Peeled Eggs
6 ea, $0.88/1ea
sale: $3.50, formerly: $5.50
SAVE $2.00
President's Choice
Basil and Spinach Pesto Focaccia
415 g, $0.84/100g
sale: $19.99, formerly: $20.99
SAVE $1.00
Plus tax
Corona
Cero Alcohol-Free Beer with Natural Flavour and Vitamin D
12x355.0 ml, $0.47/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
Crunch Bar, Rich Milk Chocolate and Light Crunchy Rice Crisps, Easy to Share
100 g, $3.99/100g
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Light Orange, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml

sale: $5.00, formerly: $7.50
SAVE $2.50
Simply
Juice Apple Juice Bottle
1.54 l, $0.32/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Vitaminwater Focus Bottle
591 ml, $0.59/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































